O firmie

Szanowni Państwo!

Firma STOL-DOM powstała w 1985 roku w Wołominie. Obróbką drewna w naszej rodzinnej firmie zajmujemy się od trzech pokoleń tworząc między innymi unikalne parkiety i schody drewniane. Poprzez ciągłą modernizację, a przede wszystkim przez nieustannie rosnące zainteresowanie naszymi wyrobami, firma stale rozszerza swoje możliwości produkcyjne, a tym samym gamę oferowanych wyrobów, którą w ostatnim czasie powiększyliśmy o parapety i blaty z drewna litego oraz brykiet dębowy. Odbiorcami naszych parkietów i innych produktów są zarówno osoby prywatne jak również firmy.

Sklep firmowy Stol-Dom

Obecnie w naszej firmie drewno przerabiane jest w pełnym cyklu produkcyjnym. Oznacza to, że z naszego podstawowego surowca jakim jest drewno, tworzymy gotowe wyroby w szerokim asortymencie. Realizujemy też wszelkie nietypowe zlecenia klientów.

Stol-Dom hala produkcyjna

Wspierając polską gospodarkę wykorzystywane przez nas drewno pochodzi z lasów Mazurskich. Drewno którego używamy posiada Certyfikat FSC. Wykorzystujemy między innymi następujące gatunki drewna: Dąb, Jesion, Modrzew, Sosna, Świerk, Buk, Klon, Olcha. Do produkcji używamy także drewna egzotycznego m.in. Badi, Sapeli, Merbau, Jatoba, Padouk, Wenge.

Sklep firmowy Stol-Dom

Mając na względzie przede wszystkim zadowolenie naszych klientów i doskonałą reputację firmy wśród naszych odbiorców, każdy nasz produkt podlega starannej selekcji i licznym testom przed wysłaniem go do klienta.

Stol-Dom hala produkcyjna

Posiadamy również w pełni profesjonalny transport do przewozu drewna w różnej postaci (balem, deski, itp.).

Siedziba naszej firmy oraz zakład stolarski znajdują się w Wołominie, koło Warszawy. Osoby z Warszawy, chcące zakupić parkiet, schody drewniane, parapety czy inne z naszych wyrobów zapraszamy również do sklepu firmowego mieszczącego się przy ul. Geodetów 31 w Wołominie - szybki dojazd trasą S8.

STOL-DOM ma przyjemność poinformować wszystkich klientów, że kapituła konkursu Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw przyznała naszej firmie tytuł Lider Przedsiębiorczości Roku 2009, będącym znacznym wyróżnieniem i bodźcem do dalszej pracy na rzecz podnoszenia jakości naszych wyrobów.

Lider przedsiębiorczości Stol-Dom

Z nami położą Państwo swój upragniony parkiet

Zapraszamy do współpracy…